Niemcy, talar, 1605

Niemcy, talar, 1605

Niemcy, talar, 1605

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:22:00
310297
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian II, Jan Jerzy I i August 1591-1611, talar, 1605, Drezno, Aw: Półpostać Krystiana z mieczem i hełmem w dłoni przedziela datę, napis, Rw: Półpostacie Jana Jerzego i Augusta zwrócone ku sobie, napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.27 g, ciemna patyna
Literatura: Keilitz/Kahnt 228, Davenport 7566, Shnee 767, Merseb. 800

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 284

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  450 zł