Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1631

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:19:00
310290
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665, patagon, 1631, Antwerpia
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 27.89 g, pęknięcie krążka, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 4462, Delmonte 293

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 146

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł