Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1621

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:18:20
310294
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar (rijksdaalder), 1621, Aw: Półpostać władcy stojącego w prawo, trzymającego miecz oraz wstęgę z przymocowaną tarczą herbową, napis w otoku, Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, po bokach data, napis w otoku
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.85 g, delikatna patyna
Literatura: Dav. 4829, Delmonte 940, Verk. 64.3, Purmer Wf26

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 156

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  320 zł
5)  260 zł
6)  210 zł
7)  195 zł
8)  185 zł
9)  180 zł