Pomorze, 2 szylingi, 1622

Pomorze, 2 szylingi, 1622

Pomorze, 2 szylingi, 1622

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:07:40
306203
Opis: Pomorze - Księstwo wołogoskie - Filip Juliusz 1592-1625, 2 szylingi, 1622, Franzburg (Nowopole)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, lekko wyszczerbione obrzeże, rzadki
Literatura: Olding 137a, Hildisch 221

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 140

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  155 zł