Pomorze, szerf (fenig), 1588

Rozpoczęcie: 28-09-2020 18:00
Zakończenie: 08-10-2020 22:07:20
Pomorze, szerf (fenig), 1588

Pomorze, szerf (fenig), 1588

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:07:20
306165
Opis: Pomorze - Księstwo wołogoskie - Ernest Ludwik (1569–1592), szerf (fenig), 1588, Szczecin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 0.47 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Olding 99, Hildisch 157, Bratring 23, Slg. Hahn 1169

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 45