Polska, 200 złotych, 1987

Polska, 200 złotych, 1987

Polska, 200 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:02:20
310355
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1987, Warszawa, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 1988, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład: 15.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna
Literatura: Parchimowicz P452a

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 96

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  60 zł
4)  36 zł