Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:58:00
310509
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczony, patyna
Literatura: AKS 14, CNG 516, Jaeger D.7, Parchimowicz 61a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 235

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  145 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  100 zł
14)  95 zł