Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:56:00
306367
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna na obrzeżu, piękne
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 242

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  190 zł
5)  180 zł