Polska, dienieżka, 1855 BM

Polska, dienieżka, 1855 BM

Polska, dienieżka, 1855 BM

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:54:40
306188
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, dienieżka, 1855 BM, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 484, Brekke 39A, H-Cz. 6055, Plage 519

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 107

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł