Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:49:40
306309
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, wieniec z większych listków, większe Orły w tarczy herbowej
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta z blaskiem menniczym
Literatura: Plage 272, Parchimowicz SAP 19.a6

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 496

1)  1 000 zł
2)  1 000 zł
3)  880 zł
4)  840 zł
5)  780 zł
6)  700 zł
7)  680 zł
8)  660 zł
9)  470 zł
10)  450 zł
11)  440 zł
12)  430 zł