Polska, dwugrosz, 1651

Polska, dwugrosz, 1651

Polska, dwugrosz, 1651

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:46:20
306304
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, dwugrosz, 1651, Bydgoszcz, litery C-G (Krzysztof Guttman) po bokach Orła, data pod napisem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: Kop. 1587 (R)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 342

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł
13)  175 zł
14)  170 zł
15)  165 zł
16)  155 zł