Polska, szóstak, 1661 TT

Polska, szóstak, 1661 TT

Polska, szóstak, 1661 TT

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:45:20
306297
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1661 TT, Bydgoszcz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Kop. 1629 (R)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 282

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  390 zł
4)  330 zł
5)  250 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł