Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:41:40
310317
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka legendy awersu PR, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczony, wyraźnie uszkodzony stempel awersu
Literatura: Shatalin GD24a-18

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 223

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  95 zł