Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:41:00
310315
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka na awersie PR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta z końcówki blaszki, uszkodzony stempel rewersu
Literatura: Shatalin GD23e-5

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 171

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł