Polska, szeląg, 1618

Polska, szeląg, 1618

Polska, szeląg, 1618

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:40:40
306187
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1618, Wilno, odmiana z herbem Bogoria
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3447, Ivanauskas 2SV65-36

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 133

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł