Polska, trojak, 1537

Polska, trojak, 1537

Polska, trojak, 1537

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:31:40
310409
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1537, Gdańsk, popiersie króla w czepcu i koronie, na awersie końcówka napisu PRVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie niedobicie, patyna, drobne rysy
Literatura: Tyszkiewicz 2 mk, Kop. 7331 (R3), Iger G.37.2.f (R1), CNG 71.Ic

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 286

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  500 zł
4)  380 zł
5)  360 zł
6)  340 zł
7)  320 zł
8)  300 zł