Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:30:40
198507
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.3 mm, 0.21 g, pęknięcie na styku wału i pola
Literatura: BRP Prusy E1.6, W. 17c, Wieleń 6, Sarbsk 33 (odm.), Kop. 8987o

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 628

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  115 zł
4)  80 zł