Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:29:40
310411
Opis: Zakon Krzyżacki - Jan von Tiefen 1489-1497, grosz, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MΛGS-T•IOhȠ-S•DЄT-IFЄȠI; Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MOȠЄ-TΛ•DȠ-ORVM-PRVS•
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.54 g, rzadki, miejscowa patyna
Literatura: Voss. §102/1117, Neumann 31

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 272

1)  600 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  470 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł