Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:27:40
310421
Opis: Zakon Krzyżacki - Konrad III von Jungingen 1393-1407, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza, +MΛGST' x CORΛDVS (dwa x) TЄRC', Rw: Tarcza zakonna i napis +MOȠЄTΛ x DȠORVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.54 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann'87 7.a, Voss. §47/192?

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 294

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  125 zł