Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:26:40
310417
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MΛGST (dwa x) WYȠRICS (dwa x) PRIMS, Rw: Tarcza zakonna, + MOȠЄTΛ (dwa x) DȠORVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.51 g, patyna
Literatura: Voss. §38/133, Neumann 4

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 230

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  125 zł