Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:26:00
198535
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.0 mm, 0.27 g, pęknięcie
Literatura: BRP Prusy T2.2, W. 7b

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 144

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  420 zł