Śląsk, halerz miejski, 2. połowa XV w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:25:00
306348
Opis: Śląsk - Księstwo Jaworskie - nieznany władca z 2. poł. XV w., halerz miejski, 2. połowa XV w., Aw: Duża gotycka litera J umieszona między dwiema małymi literami M, Rw: W tarczy orzeł heraldyczny na wprost z głową w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.5 mm, 0.20 g, rzadki
Literatura: Fbg. 353, Kop. 8636 (R3)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 172

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł