Pomorze Zachodnie, denar, XV w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:22:40
306164
Opis: Pomorze Zachodnie - Goleniów, denar, XV w., Aw: Dwa półksiężyce zwrócone do siebie brzuchami, w polach cztery gwiazdy, w środku kulka, Rw: Gryf w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.6 mm, 0.28 g
Literatura: Dbg-P. 207, Bfd Gr.Zarnow str. 151, Kop. 8464 (R4)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 144

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  75 zł