Księstwo Nowogrodzkie, grzywna nowogrodzka, XIV w.

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:22:00
310464
Opis: Księstwo Nowogrodzkie, grzywna nowogrodzka, XIV w.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 127.3 mm, 200.50 g
Literatura: Prokopov 33, Huletski/Pietrunin 200C, kol. Zukausko str. 60

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 389

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł
3)  1 250 zł
4)  1 200 zł