Niemcy, denar, XIV w.

Niemcy, denar, XIV w.

Niemcy, denar, XIV w.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:21:40
309650
Opis: Niemcy - Brandenburgia - margrabiowie bawarscy, denar, XIV w., Aw: Margrabia na wprost, po bokach cztery litery V, Rw: Sześcioramienna gwiazda, w kątach trójlistki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.0 mm, 0.80 g
Literatura: Bft B1 645

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 83

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  30 zł