Persja, siglos, ok. 546-450 pne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:16:20
310363
Opis: Persja, siglos, ok. 546-450 pne, Aw: Władca w prawo, trzymający łuk i sztylet, Rw: Prostokąt Incusum oraz dwie punce
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 15.2 mm, 5.42 g, patyna
Literatura: Mitchiner ACW 110

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 171

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł