Bizancjum, solidus, 668-685

Bizancjum, solidus, 668-685

Bizancjum, solidus, 668-685

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:10:20
310537
Opis: Bizancjum - Konstantyn IV Pogonatus 668-685, solidus, 668-685, Konstantynopol, Aw: Popiersie w hełmie z pióropuszem na wprost, trzymający włócznię i tarczę i napis w otoku dN CON T\ЧS P P; Rw: Herakliusz i Tyberiusz stojący na wprost, między nimi krzyż na czterostopniowej podstawie, VICTORIA AVGЧ, w odcinku CONOB, oficyna B
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 19.0 mm, 4.33 g, uszkodzenie obrzeża, ale moneta bez śladów obiegu, z ładną patyną
Literatura: Sear 1153, DOC 6

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 403

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  2 400 zł
4)  1 600 zł
5)  1 400 zł
6)  1 300 zł
7)  1 250 zł
8)  1 200 zł