Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 20:30:20
310433
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria D2, numeracja 572639
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: trzykrotnie złamane w pionie, po konserwacji, ale rzadkie, banknot z kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 1230 (R4), Miłczak 132b

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 210

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  125 zł
11)  100 zł
12)  85 zł
13)  75 zł
14)  70 zł
15)  65 zł