Niemcy, ort, 1699 SD

Niemcy, ort, 1699 SD

Niemcy, ort, 1699 SD

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 22:20:00
308988
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, ort, 1699 SD, Królewiec, końcówka napisu A• C• & = E•
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Schrötter 753b, Neumann 12.28

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 190

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  140 zł
5)  120 zł
6)  100 zł