Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 21:18:40
308986
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Paflagonia - Sinope, brąz, I w. pne, Aw: Tarcza Zeusa (Egida) z głową Gorgony; Rw: Nike krocząca w prawo, trzymająca gałązkę palmową, ΣΙΝ-[ΩΠΗΣ]
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 22.6 mm, 6.87 g
Literatura: SNG Cop. 308-309, SNG BM Black Sea 1536-1540

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 214

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł