Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2020 20:18:40
303392
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939), seria A, numeracja 0259206
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamany lewy dolny rógm ugięcia, zagniecenia i małe przebarwienia papieru, ale rzadka
Literatura: Lucow 739 (R5), Moczydłowski B133

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 86

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  46 zł
5)  40 zł
6)  28 zł