Zakończenie: 03-09-2020 20:00 ÷ 22:46
Śląsk, 5 złotych
304589
Aw: 5 / ZŁOTYCH, RESTAURACJA LOCARNO SOSNOWIEC, Rw: 5 / Z... | III/IV |
55 zł szac. 30 zł 155 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10 groszy
304588
| II+ |
640 zł szac. 250 zł 265 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, żeton o nominale 1
304587
Aw: DOM. / W. SOKOLNIKI, Rw: 1 | III/IV |
— start 18 zł 72 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, żeton o nominale 20
304586
Aw: 20, Rw: Oko Opatrzności, + BÓG PRACĘ BŁOGOSŁAWI | II |
90 zł szac. 100 zł 201 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, liczman, 1814
304585
Aw: Popiersie Fryderyka Wilhelma w lewo, na dole sygnatur... | II- |
36 zł szac. 40 zł 121 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Dolny Śląsk, 25 fenigów, 1921
304584
Aw: Dzban, NOTGELD DER STADT BUNZLAU - 1921, Rw: 25 / PF | II+ |
38 zł szac. 50 zł 82 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Wielkopolska, 50 fenigów, bez daty
304583
Aw: Herb powiatu inowrocławskiego, KREIS HOHENSALZA, Rw: ... | III+ |
60 zł szac. 40 zł 105 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, żeton o nominale 20, przed 1907
304582
Aw: BENNO GOLDSTEIN - PETRZKOWITZ, Rw: 20, żeton z zajazd... | II- |
— start 24 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, żeton o nominale 30
304581
Aw: B. Gajewski, Rw: 30. | II- |
— start 36 zł 98 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, żeton o nominale 20, ok. 1860-1945
304580
Aw: 20, FOEDISCH ROGALIN, Rw: Nabita cyfra 0 | III+ |
80 zł szac. 40 zł 149 wyświetleń |
3 | zakończona |