Niemcy, liczman, 1814

Niemcy, liczman, 1814

Niemcy, liczman, 1814

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:16:20
304585
Opis: Niemcy - Norymberga, liczman, 1814, Norymberga, Aw: Popiersie Fryderyka Wilhelma w lewo, na dole sygnatura L, FRI:WIL:III KOE:V.PREUSSEN., Rw: Iustitia z mieczem i wagą kładąca wieniec na ołtarzu z liliami, FUR DIE GERECHTE SACHE, w odcinku IETTON
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz platerowany, 24.8 mm, 2.42 g
Literatura: Drożdż 1512

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 119

1)  36 zł
2)  34 zł