Zakończenie: 03-09-2020 20:00 ÷ 22:46
Watykan, medal na pamiątke pielgrzymki Pawła VI na Filipiny, 1970
305177
Popiersie papieża 1/3 w prawo, PAVLVS VI•PONTIFEX MAX•, R... | I- |
210 zł szac. 150 zł 156 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, żeton na pamiątkę zjazdu lekarzy i przyrodników w Poznaniu, 1933
304590
Aw: XIV / ZJAZD / LEKARZY I / PRZYRODNIKÓW / POLSKICH / W... | II- |
110 zł szac. 50 zł 174 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, liczman, 1814
304585
Aw: Popiersie Fryderyka Wilhelma w lewo, na dole sygnatur... | II- |
36 zł szac. 40 zł 120 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1974
304573
| I |
42 zł szac. 40 zł 98 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1964
304572
Aw: Głowa w lewo, DER ERFINDER DES PORZELLANS JOHANN FRIE... | II+ |
42 zł szac. 50 zł 81 wyświetleń |
3 | zakończona |