Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 24-08-2020 18:00
Zakończenie: 03-09-2020 20:00 ÷ 22:46
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Watykan, medal na pamiątke pielgrzymki Pawła VI na Filipiny, 1970
Watykan, medal na pamiątke pielgrzymki Pawła VI na Filipiny, 1970
305177
Popiersie papieża 1/3 w prawo, PAVLVS VI•PONTIFEX MAX•, R...
I-

210 zł

szac. 150 zł

156 wyświetleń

8 zakończona
Polska, żeton na pamiątkę zjazdu lekarzy i przyrodników w Poznaniu, 1933
Polska, żeton na pamiątkę zjazdu lekarzy i przyrodników w Poznaniu, 1933
304590
Aw: XIV / ZJAZD / LEKARZY I / PRZYRODNIKÓW / POLSKICH / W...
II-

110 zł

szac. 50 zł

174 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, liczman, 1814
Niemcy, liczman, 1814
304585
Aw: Popiersie Fryderyka Wilhelma w lewo, na dole sygnatur...
II-

36 zł

szac. 40 zł

120 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal, 1974
Niemcy, medal, 1974
304573
I

42 zł

szac. 40 zł

98 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal, 1964
Niemcy, medal, 1964
304572
Aw: Głowa w lewo, DER ERFINDER DES PORZELLANS JOHANN FRIE...
II+

42 zł

szac. 50 zł

81 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.