Zakończenie: 16-07-2020 20:00 ÷ 22:23
Polska, medal z Emerykiem Hutten-Czapskim, 1978
305211
Aw: Popiersie lekko zwrócone w prawo, po bokach herb Leli... | I/I- |
1 550 zł szac. 350 zł 253 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal Maria Dąbrowska, 1986
305220
Aw: Głowa w prawo, obok 1889 / 1965,na dole Maria Dąbrows... | I/I- |
260 zł szac. 250 zł 172 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, jednostronny medal Benedykt XVI
305250
Popiersie Benedykta XVI w prawo, z prawej punca srebra i ... | I- |
220 zł szac. 160 zł 146 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Bolesław Chrobry
305935
Aw: Głowa Bolesława Chrobregow prawo, BOLESŁAW CHROBRY - ... | I |
55 zł szac. 40 zł 268 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Wielkie Bitwy Polaków - Płowce 1331
305936
Aw: Fragment bitwy, PŁOWCE - 1331, Rw: Mapa, na której ko... | I |
44 zł szac. 40 zł 205 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Wielkie Bitwy Polaków - Olszynka Grochowska 1831
305937
Aw: Fragment bitwy, OLSZYNKA GROCHOWSKA - 1831, Rw: Mapa,... | I |
44 zł szac. 40 zł 134 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Wielkie Bitwy Polaków - Głogów 1109
305938
Aw: Fragment bitwy, GŁOGÓW - 1109, Rw: Mapa, na której ko... | I |
44 zł szac. 40 zł 118 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Wielkie Bitwy Polaków - Niemcza 1017
305939
Aw: Fragment bitwy, NIEMCZA - 1017, Rw: Mapa, na której k... | I |
44 zł szac. 40 zł 163 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Watykan, medal pamiątkowy, 1958
306060
Aw: Popiersie papieża w lewo, z prawej sygnatura E, Rw: H... | I- |
2 300 zł szac. 2 400 zł 289 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Watykan, medal na pamiątkę II soboru watykańskiego, 1963
306061
Aw: Popiersie papieża w lewo, PAULUS VI PONT MAX 1963, Rw... | I |
1 700 zł szac. 1 800 zł 350 wyświetleń |
8 | zakończona |