Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
302334
Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, leg... | III |
70 zł szac. 40 zł 132 wyświetleń |
8 | zakończona | |
302365
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III |
70 zł szac. 50 zł 138 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, żeton na 1 zupę, początek XX w.
305150
Aw: W obwódce perełkowej napsi 1 / SUPPE, Rw: W obwódce p... | I-/II+ |
70 zł szac. 60 zł 231 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1543
303496
końcówka legendy PRVSS | III+ |
70 zł szac. 60 zł 150 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, 4 x 1 centym, 1848, 1849, 1850, 1851
304458
| II/III |
70 zł szac. 80 zł 140 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, żeton z okazji wizyty cesarza w Lille, 1853
305145
sygnowany, BARRE, Aw: Głowa władcy w lewo, w otoku NAPOLE... | III+ |
70 zł szac. 70 zł 154 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1835 СПБ НГ
305142
| II/III |
70 zł szac. 50 zł 134 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Szwecja, lot 5 monet
304437
1 öre 1880, 1883, 1 öre 1926 (Gustaw V) oraz 2 öre 1874 i... | II/III- |
70 zł szac. 100 zł 104 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, 10 centesimi, 1813 M
304452
| II- |
70 zł szac. 60 zł 115 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Dania, zestaw: 4 x 1 øre
300967
roczniki: 1915, 1916, 1919, 1923 | III/III+ |
65 zł szac. 60 zł 92 wyświetleń |
3 | zakończona |