Śląsk, żeton na 1 zupę, początek XX w.
Zakończenie: 02-07-2020 21:22:20
305150
Opis: | Śląsk - Witkowice - Huta żelaza Witkowice (Ostrawa), żeton na 1 zupę, początek XX w., Aw: W obwódce perełkowej napsi 1 / SUPPE, Rw: W obwódce perełkowej napis EISENWERK / WITKOWITZ |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, 20.2 mm, 2.81 g |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 273