Śląsk, żeton na 1 zupę, początek XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:22:20
305150
Opis: Śląsk - Witkowice - Huta żelaza Witkowice (Ostrawa), żeton na 1 zupę, początek XX w., Aw: W obwódce perełkowej napsi 1 / SUPPE, Rw: W obwódce perełkowej napis EISENWERK / WITKOWITZ
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, 20.2 mm, 2.81 g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 228

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  36 zł