Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Francja, żeton z okazji wizyty cesarza w Lille, 1853
305145
sygnowany, BARRE, Aw: Głowa władcy w lewo, w otoku NAPOLE... | III+ |
70 zł szac. 70 zł 153 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, 2 franki, 1914 C
305146
| I- |
120 zł szac. 60 zł 150 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Wielka Brytania, 1 szyling, 1872
305147
| III |
135 zł szac. 50 zł 146 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Szwecja, 2 korony, 1935 G
305148
| I- |
75 zł szac. 70 zł 237 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 centów, 1919 D
305149
Buffalo Nickel | III+ |
560 zł szac. 300 zł 474 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Śląsk, żeton na 1 zupę, początek XX w.
305150
Aw: W obwódce perełkowej napsi 1 / SUPPE, Rw: W obwódce p... | I-/II+ |
70 zł szac. 60 zł 231 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, denar, 1081-1102
305261
Aw: Głowa w lewo, + VLADISL..., Rw: Budowla z trzema wież... | II- |
880 zł szac. 700 zł 746 wyświetleń |
14 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, denar, bez daty
305262
rozety po bokach monogramu | II/III |
105 zł szac. 150 zł 303 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, denar
305263
Aw: Głowa króla w koronie z długimi włosami, na wprost, l... | III- |
190 zł szac. 150 zł 331 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 1 grosz polski, 1794
305264
GROSSVS w legendzie | III |
115 zł szac. 80 zł 222 wyświetleń |
5 | zakończona |