Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, 2 złote, 1995
302573
75. rocznica Bitwy Warszawskiej | I |
65 zł szac. 50 zł 103 wyświetleń |
5 | zakończona | |
monety obozów jenieckich, 10 fenigów jednostronne, bez daty
303286
| III |
65 zł szac. 30 zł 162 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, 50 centymów, 1871 A
304464
typ Ceres | I-/II+ |
65 zł szac. 60 zł 113 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
302334
Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, leg... | III |
70 zł szac. 40 zł 133 wyświetleń |
8 | zakończona | |
302365
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III |
70 zł szac. 50 zł 138 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, żeton na 1 zupę, początek XX w.
305150
Aw: W obwódce perełkowej napsi 1 / SUPPE, Rw: W obwódce p... | I-/II+ |
70 zł szac. 60 zł 232 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1543
303496
końcówka legendy PRVSS | III+ |
70 zł szac. 60 zł 151 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, 4 x 1 centym, 1848, 1849, 1850, 1851
304458
| II/III |
70 zł szac. 80 zł 140 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, żeton z okazji wizyty cesarza w Lille, 1853
305145
sygnowany, BARRE, Aw: Głowa władcy w lewo, w otoku NAPOLE... | III+ |
70 zł szac. 70 zł 154 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1835 СПБ НГ
305142
| II/III |
70 zł szac. 50 zł 134 wyświetleń |
5 | zakończona |