Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, medal - Wystawa we Lwowie 1894
303930
autorstwa Antoniego Popiela oraz Aleksandra Schindlera, w... | II/III |
130 zł szac. 200 zł 120 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal wybity na setną rocznicę urodzin Juliusza Słowackiego, 1909
303933
projektu Jana Raszki, Aw: Głowa poety w lewo, poniżej gał... | I/II |
880 zł szac. 300 zł 214 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem - KOPIA, 1910 - oryginał
303934
Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KR... | III |
36 zł szac. 60 zł 353 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal - Władysław Jagiełło - 500. lecie Bitwy Pod Grunwaldem
303935
autorstwa Ignacego Wróblewskiego i Michała Mankielewicza,... | II-/III+ |
310 zł szac. 200 zł 1169 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal - Hugo Kołłątaj, 1912
303936
sygnowany, STANISŁAW POPŁAWSKI, Aw: Popiersie na wprost. ... | I- |
340 zł szac. 250 zł 111 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 50. rocznicę Powstania Styczniowego, 1913
303939
autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego, Aw: W wieńcu dębowy... | II |
290 zł szac. 200 zł 154 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal wybity z okazji wyboru Aleksandra Kakowskiego na Arcybiskupa Warszawskiego, 1914
303940
sygnowany C MAKOWSKI, Aw: Popiersie w lewo, KS. ARCYB. AL... | II/III |
135 zł szac. 150 zł 127 wyświetleń |
5 | zakończona |