Polska, Srebrny i Złoty Wawrzyn Akademicki (KOPIA)

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 22:13:20
303743
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Srebrny i Złoty Wawrzyn Akademicki (KOPIA), Sześć stykających się, ażurowych ramion, na środku owalna tarcza, na której litery AL, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak serbrzony i złocony, emalia, razem 2 sztuki, późniejsze kopie

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 148

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  85 zł