Polska, Krzyż Niepodległości, od 1930
Cena wylicytowana: 290 zł
303741
Opis: |
Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Niepodległości, od 1930, Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLEGŁOŚCI, na środku stylizowany Orzeł, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę |
Stan zachowania: |
II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
tombak złocony, emalia, 39.7 x 44.2 mm, 18.60 g |
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 221
1) 290 zł
2) 280 zł
3) 250 zł
4) 230 zł
5) 170 zł
6) 150 zł
7) 90 zł
min |