Stany Zjednoczone Ameryki (USA), srebrna sztabka kolekcjonerska wagi 2.31 uncji

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 22:00:40
303850
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), srebrna sztabka kolekcjonerska wagi 2.31 uncji, State of Oregon, na obrzeżu 1,110 GRAINS STERLING i 4 punce
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 73.86 g, próby "999", stemple lustrzane, pięknie zachowane

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 306

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  260 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  145 zł
12)  135 zł
13)  120 zł