Stany Zjednoczone Ameryki (USA), srebrna sztabka kolekcjonerska wagi 2.31 uncji

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 22:00:20
303849
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), srebrna sztabka kolekcjonerska wagi 2.31 uncji, State of South Dakota, na obrzeżu 1,110 GRAINS STERLING i 4 punce
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 73.03 g, próby "999", stemple lustrzane, pięknie zachowane

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 272

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  280 zł
6)  130 zł
7)  120 zł