Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
Zakończenie: 18-06-2020 21:46:40
303947
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935, Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zarys kontynentów z zaznaczeniem trasy pierwszej podróży z Gdyni do Ameryki, u góry znak GAL, napis w otoku PIERWSZA PODRÓŻ 15 IX-24 IX 29 IX-8 X 1935 |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 40.3 mm, 30.05 g, uszkodzenie krawędzi, medal w oryginalnym, tekturowym pudełku |
Literatura: | Strzałkowski 766 (R) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 338