Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:45:40
303945
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928, autorstwa J. Aumillera, Aw: Dwa popiersia w prawo i napis: KS. KSAWERY LUBECKI - HR. LVDWIK JELSKI 1828-6.V.1928, sygnowany na szyi J. AUMILLER; Rw: Napis poziomy w prostokątnej tablicy PAŃSTWO POLSKIE POWOŁUJĄC DO ŻYCIA W ROKU 1924 BANK POLSKI ...; u góry Orzeł, na dole data MCMXXVIII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.1 mm, 71.85 g
Literatura: Strzałkowski 609, Kol. Węsierskiego 2972

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 98

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  60 zł