Polska, medal - Ignacy Łukasiewicz, 1878

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:39:40
303925
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal - Ignacy Łukasiewicz, 1878, medal sygnowany W A MALINOWSKI, Aw: Popiersie 3/4 w prawo i napis IGNACY ŁUKASIEWICZ 1878, Rw: Poziomy napis W 25 TĄ / ROCZNICĘ / PRODUCENCI i napis wokoło TWÓRCY PRZEMYSŁU NAFTOWEGO 1878
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 47.4 mm, 56.42 g, ładna patyna, medal w oryginalnym, kartonowym pudełku
Literatura: H-Cz. 8102

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 220

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  500 zł
5)  360 zł