Szwecja, 5 öre, 1863

Rozpoczęcie: 08-06-2020 18:00
Zakończenie: 18-06-2020 21:36:20
Szwecja, 5 öre, 1863

Szwecja, 5 öre, 1863

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:36:20
303906
Opis: Szwecja - Karol XV 1859-1872, 5 öre, 1863, Sztokholm
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: SM 54a, KM 707

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 66