Szwecja, 1/4 skillinga, 1827

Szwecja, 1/4 skillinga, 1827

Szwecja, 1/4 skillinga, 1827

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:33:20
303897
Opis: Szwecja - Karol XIV Jan 1818-1844, 1/4 skillinga, 1827, Avesta, zamknięta cyfra "4" w nominale
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miedź, patyna, uderzenie przy krawędzi
Literatura: SM 123b, KM 595

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 50

1)  18 zł