Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:52:20
303821
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, Solidarity Mint, Fryderyk Chopin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 39 mm, 31.1 g, próby 999, nakład: 10.000 szt., stemple lustrzane, patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 623

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 104

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł
9)  220 zł