Polska, 100.000 złotych, 1990
Polska, 100.000 złotych, 1990
Cena wylicytowana: 410 zł
303821
Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, Solidarity Mint, Fryderyk Chopin |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro 39 mm, 31.1 g, próby 999, nakład: 10.000 szt., stemple lustrzane, patyna, piękne |
Parchimowicz 623 |
Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 114
1) 410 zł
2) 400 zł
3) 330 zł
4) 310 zł
5) 290 zł
6) 260 zł
7) 250 zł
8) 240 zł
9) 220 zł
min |